2DIN RADIO JAK FUNGUJE

Diskuse o úpravách, kterými E46 vylepšujete (nebo si to aspoň myslíte :-))

Moderátoři: Vojtar, Mr.Scully, Maty

2DIN RADIO JAK FUNGUJE

Odeslatod IwkowiczL v 12. lis 2009, 11:13

CAU, MAM OBJEDNANE 2DIN RADIO PIONEER AVIC-HD3II A CHCI SE JEN ZEPTAT, JESTLI NA TOM FUNGUJE OVLADANI NA VOLANTU, PROTOZE SE MI TO DOCELA LIBI A NEKDO TU PSAL, ZE PIONEER FUNGUJE I S PODSVICENIM, JAKO MYSLIM INTENZITU OSVICENI PALUBNI DESKY, TAK JESTLI NEKDO MATE NEJAKOU ZKUSENOST, TAK NAPISTE, DIKY. JINAK HO TAM ASI NEBUDU DAVAT. DIKY
IwkowiczL
Buvol africký [má chromový kola]

Typ E46: BMW ///M3

Re: 2DIN RADIO JAK FUNGUJE

Odeslatod vysavac v 12. lis 2009, 13:59

IwkowiczL píše:CAU, MAM OBJEDNANE 2DIN RADIO PIONEER AVIC-HD3II A CHCI SE JEN ZEPTAT, JESTLI NA TOM FUNGUJE OVLADANI NA VOLANTU, PROTOZE SE MI TO DOCELA LIBI A NEKDO TU PSAL, ZE PIONEER FUNGUJE I S PODSVICENIM, JAKO MYSLIM INTENZITU OSVICENI PALUBNI DESKY, TAK JESTLI NEKDO MATE NEJAKOU ZKUSENOST, TAK NAPISTE, DIKY. JINAK HO TAM ASI NEBUDU DAVAT. DIKY

ovladani z volantu ti bude fungovat pomoci interfaceu,ale intenzita podsviceni u tohoto modelu nevim.ja mam model Pioneer avh p4100dvd,tam si volim ruzne barvy podsviceni tlacitek i menu a kdyz zapnu svetla,tak se mi automaticky intenzita osvetleni zmirni,ze me to vecer neosilnuje,nebo muzu obraz uplne vypnout
Přílohy
PICT0165.JPG
Obrázek
vysavac

Typ E46: 330d M-paket

Odeslatod IwkowiczL v 14. lis 2009, 15:53

muzes mi hodit odkaz, kde to koupit? tak jestli to dela tvuj pincek, tak to tak asi budou mit vsechny. a kdyz to delat nebude, tak me to bude mrzet, protoze to je spicka mezi 2din multimedii.
IwkowiczL

Typ E46: BMW ///M3

Odeslatod americ.dream v 30. zář 2017, 22:41

Hele pánové, mám pro Vás bombu! :) Je tu článek, jak zapojit autorádio do naší milované klasiky BMW E46: https://www.2din.cz/aktulity/instalace-2din-autoradia-do-bmw-e46/ :)))))))))
americ.dream
Hrošík liberijský [učí se řídit]

Odeslatod ice.blade v 01. říj 2017, 12:00

Aj tu spamujes a vies o tom prd? Tvoj post ma byt cielena reklama na predrazeny 2din shop s produktami za cias dinosaurov? clanok stoji za prd, ked som montoval xtrons nepotreboval som k tomu ziadne specialne kluce, ziadnu kabelaz som nenatahoval ak neratam GPS antenu a 2 kable na USB vstupy... jedine co je treba kupit kastlik na posunutie klimy dole

aby si bol v obraze dnes frcia 8 jadra s 2GB ram, androidom 6 pripadne 7 s cenovkou okolo 350€
diag.sk - profesionální Diagnostiké kabely
profiracing.cz - Čiptuning, Úpravy a Aktualizace řídících jednotek
ice.blade
Bobr evropský [drifter]

Bydliště: BA, sem tam Brno a Praha     Diagnostické kabely - diag.sk Úpravy řídících jednotek - profiracing.cz

Odeslatod beda316 v 12. říj 2017, 22:38

ice.blade píše:dnes frcia 8 jadra s 2GB ram, androidom 6 pripadne 7 s cenovkou okolo 350€

muzes mi prosim poslat link na nejakej overenej model? pro E46, aby fungoval s multifunkci na volantu (kulatej airbag).
uprednostnim Android 7.x s Quad pred Android 6.x s Octa, pokud u toho nebude jeste nejaka vyhoda, jako treba odemnutelnej bootloader a alternativni ROM ;)
Predpokladam LCD 1024x600, 2GB RAM, Wifi, GPS, s moznosti pridat USB LTE, Predni a Zadni kameru... veci jako DVB-T ci DAB nepotrebuju
co sem hledal tak sem zatim skoncil u tohodle...
Diky ;)
beda316
Hrošík liberijský [učí se řídit]

Typ E46: 316ti Compact

Zpět na Úpravy, tuning, autohifi